TUTORIES INFANTIL

1 any: Ester Moragues Palma
email
: estermoragues@gregorimayans.com

2 anys: Maite Monzó Sellens
email
: maitemonzo@gregorimayans.com

3 anys: Isabel  Velasco Benedito
email
: isabel@gregorimayans.com

4 anys: Rita Carrasco Alba
email
: rita@gregorimayans.com

5 anys: Mavi  Pellicer Peiró
email
: mavi@gregorimayans.com

TUTORIES PRIMARIA

PRIMER: Ferran Guillem Pellicer
email
: ferran@gregorimayans.com

SEGON: Dolors  Todolí Bofí
email
: dolors@gregorimayans.com

TERCER: Isabel Maria Miñana Mayans
email
: isabelmaria@gregorimayans.com

QUART: Adrián Alemany Costa
email
: adrian@gregorimayans.com

CINQUÈ: Núria Bonet Borràs
email
: nuria@gregorimayans.com

SISÈ: Dora Escrivá Pardo
email
: dora@gregorimayans.com

TUTORIES E.S.O.

PRIMER ESO: Patricia Escriche Mengual
email
: patricia@gregorimayans.com

SEGON ESO: Irene  Muñoz Aparisi
email
: irene@gregorimayans.com

TERCER ESO: Ester Costa Escrivà
email
: ester@gregorimayans.com

QUART ESO:  Mariola Just Monzó 
email
: mariola@gregorimayans.com

TUTORIES BATXILLER

PRIMER DE BATXILLER:  David  Cremades  Mestre
email
: david@gregorimayans.com

SEGON DE BATXILLER: Adelaida Andrés Escrivà
email
: adelaida@gregorimayans.com

Compartir: